Dům dětí a mládeže Jirkov

Náš tým

Náš tým tvoří 19 pedagogických a 4 nepedagogičtí pracovníci. Všichni jsou profesionálové a svou práci dělají srdcem. Naše práce je naše radost!

Alexandra Zdeňková – ředitelka

Saša vystudovala technický obor na průmyslové škole. Získané znalosti uplatní s dětmi v technickém klubu a v dalších kroužcích. V DDM Jirkov navíc vede i příměstské tábory.

Životní krédo: Když něco chceš, musíš pro to něco udělat.

Iveta Štěničková – zástupce ředitelky, zpěv, kytara, klávesy

Iveta pracuje v oboru 20 let, miluje hudbu a především zvuk akustické kytary. Mimo DDM Jirkov působí navíc jako zpěvačka v kapele NaVoko.

Životní krédo: Hudba je klíčem k srdci a nástrojem duše.

Ivana Bartáková – ekonomka

Nejen, že Ivana vše spočítá, ale i cokoli ušije, vytvoří a zorganizuje.

Životní krédo: Všechno je tak, jak má být.

Monika Elisová – keramika, jóga

Monika pracuje s keramikou více než 14 let. Tuto svou zálibu rozšířila navíc o jógu.

Životní krédo: Jaký si to uděláš, takový to máš.

Marcela Kadlecová – angličtina

Marcela se výuce angličtiny a práci s dětmi věnuje přes 20 let.

Životní krédo: „Když něco opravdu chceš, celý vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit.“ Paulo Coelho

Lenka Kaftanová – orientální tanec

Tanec je pro Lenku hobby už od dětství, kdy se věnovala disco dance a street dance. Ve 14 letech se našla v orientálním tanci. Pod uměleckým jménem Sheina vystupuje často na historických festivalech a slavnostech a to jak v Čechách, tak i v dalších zemích Evropy.

Životní krédo: Není čas ztrácet čas!

Jan Kára – ping-pong

Honza se ping-pongu věnuje od dětství. V současnosti trénuje ve sportovním klubu VTŽ Chomutov. Mimo pinčesu se věnuje i fotbalu či tenisu.

Životní krédo: Přežít!

Tomáš Kolman – řemeslná dílna, malý kutil

Tomáš se řemeslu se věnuje více než 20 let. Umí vše opravit. Ví, že dobrý řemeslník musí používat nejen ruce ale i hlavu, a pak se úspěch dostaví.

Životní krédo: Ne silou, ale hlavou.

Kamila Lišková – mazlíčci, malý přírodovědec, malý vědec, bylinky, pedig

Kamila miluje přírodu a zvířata.

Životní krédo: Příroda nepotřebuje nás, my potřebujeme přírodu.

Mitko Pajkov – sportovky, stolní hry

Míťa se aktivně věnuje 23 let výkonnostnímu minigolfu v Chomutově včetně vedení klubu. Rád by předal mladým lidem své zkušenosti a vypěstoval v nich zdravé sportovní a společenské návyky, které uplatní i v dospělosti a mohou je předávat dalším generacím.

Životní krédo: „Není hanbou nic nevědět, ale je hanbou, nechtít se ničemu učit”

Dominik Pecháč – robotika, programování, IT technika

Dominik se o počítače a programování zajímá od dětství. V tomto oboru pracuje již 5 let.

Životní krédo: Všechno jde, když se chce.

Marie Pištorová – radovánek, mama baby club, dívčí klub, škola malování

Maruška (na fotografii vpravo) vede kroužek Radovánek, Mama baby club, Dívčí klub a Škola malování. O kreativní tvorbu a výtvarku se Maruška zajímá už od dětství, kdy ji k tomu vedla maminka. V tomto oboru pracuje třetím rokem a je to práce, která je jí přínosem a pomáhá těm nejdůležitějším – našim dětem.

Životní krédo: „Vyber si práci, která Tě baví, a ani jediný den svého života nebudeš muset pracovat.“ Confucius

Judita Šmondrková – recepční DDM, zábavné vaření

Juditka Vás ráda přivítá vždy s úsměvem v našem Paraplíčku.

Životní krédo: Záleží na tom, jaký jsi, ne na tom, co máš.

Michaela Tenglerová – sonix (tanec s pompomy)

Míša se tancem zabývá od dětství a jako trenérka se tanci věnuje více než 14 let.

Životní krédo: Dělej, co Tě baví.

Martina Holcová – taekwondo

Kristýna Juříková – show dance

Daniela Lísová – keramika pro dospělé

Výtvarná tvorba je součástí Danielina života. Láska k výtvarnému umění ji provází již od dětství. Práce s keramickou hlínou jí přináší radost a pocit, že může být užitečná a svou tvorbou může přinášet radost ostatním lidem.

Životní krédo: „Představivost je důležitější než vědomosti.“ Albert Einstein

Jan Okénka – šipky

Honza se věnuje šipkám přes šest let. Jeho největším úspěchem bylo 1. místo ve 3. lize tohoto sportu. Zúčastnil se navíc i MS České republiky.

Životní krédo: U šipek je jen 30 % v rukách a 70 % v hlavě.

Ivana Průšová – žabáček

Ivana se výuce plavání věnuje více než 15 let.Voda je jedním z živlů, které má opravdu ráda.

Eliška Rašková – hra na bicí nástroje

Lenka Štrougalová – zábavné vaření, styl

Lenka od malička miluje zvířata. Nyní vlastní chovatelskou stanici psů a koček. Se svými miláčky má za sebou spoustu výstavních úspěchů. Mimo to se ovšem ráda věnuje i vaření a pečení!

Životní krédo: „Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal.“ Antoine de Saint-Exupéry

Hana Viková – zábavné tvoření