Dům dětí a mládeže Jirkov

Nová nabídka kroužků pro školní rok 2020/2021

11. Červen 2020 10:17

Nových kroužků bude ve školním roce 2020/2021 opravdu hodně.

Od září bude otevřena nová učebna robotiky, kde se děti, ale i dospělí budou moci naučit práci s 3D tiskárnami, dozví se jak sestavit a naprogramovat Legorobota, ale i to, z čeho se vůbec skládá počítač a jak funguje.

Nově vybavená bude také řemeslná dílna. Vyrobit si ptačí budku, letadlo nebo třeba loutku s využitím akunářadí, bude moci každý kdo zavítá na Devatero řemesel

Korálkování, quilling, patchwork či háčkování i další techniky si osvojí účastníci ve Tvořivé dílně a v Klubu stolních her si s kamarády zahrají Carcassonne, Galaxi Trucker s vesmírnými loděmi nebo třeba Bang.

Nezapomněli jsme ani na sport a hudbu. Podařilo se nám domluvit spolupráci se sportovními kluby a tak děti kromě tradičního Taekwonda budou moci navštěvovat Tenis, Florbal, Volejbal i všeobecné Sportovky.

Pro hudební nadšence jsme rozšířili nabídku o Hru na bicí a elektrickou kytaru. V nabídce ale zůstaly i tradiční oblíbené kroužky jako je keramika, jóga, pedig, mazlíčci, zpěv, hra na kytaru, na klavír, Žabáček, oblíbený Show dance a jiné.

Veškeré informace brzy najdete zde na našich webových stránkách.